Willa "Jaś i Małgosia", tel. (58) 674-72-90, kom. 607-707-907
 

Willa "Jaś i Małgosia"

Ostrowo ul. Wiankowa 2, 84-105 Karwia

tel. (58) 674-72-90

kom. 607-707-907

e-mail: info@willajasimalgosia.pl

 

Regulamin pobytu

Witamy Państwa bardzo serdecznie w naszej Willi Jaś i Małgosia życząc miłego pobytu. Prosimy o przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości.

 

Po przybyciu prosimy Państwa o zgłoszenie się do recepcji w celu dopełnienia obowiązków meldunkowych oraz uregulowania całej kwoty za zarezerwowany pobyt.


W celu potwierdzenia tożsamości, Klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960). Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości naszego obiektu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

 

Cena pokoju przeliczana jest na doby (oraz dodatkowe osoby - zgodnie z cennikiem), a minimalny okres pobytu to pięć dób. Pokoje wynajmowane są na całe doby. Doba rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

 

Za przedłużenie przez Gościa pobytu powyżej godz. 10.00 dolicza się do rachunku należność za pół doby, za przedłużenie pobytu ponad godz. 20.00 - za całą dobę. Chęć przedłużenia pobytu należy ugodnić do godz. 10.00 dnia wcześniejszego (dobę przed zakończeniem rezerwacji). Przedłużeń dokonuje się w miarę istniejących możliwości.
W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, Gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty, ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

 

W naszym ośrodku należy zachować ciszę nocną od godz. 22.00 do godz. 7.00.

 

Goście Willi mogą organizować uroczystości okazjonalne w wynajmowanym pokoju tylko po uprzednim uzyskaniu zgody właścicieli willi i w granicach czasowych określonych tą zgodą.
Osoby nie zameldowane w willi mogą w nim przebywać wyłącznie za wcześniejszą zgodą gospodarzy, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00.

 

Gość naszego ośrodka nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił opłatę należną za pobyt.

 

Zachowanie osób korzystających z naszych usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Gospodarze mogą odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.

 

W trosce o komfort i bezpieczeństwo wszystkich Gości nie przyjmujemy zwierząt.

 

Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości.
Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących stałego wyposażenia tych pomieszczeń. Niedozwolone jest również używanie ognia otwartego.

 

Budynek jest objęty całkowitym zakazem palenia.

 

Prosimy nie pozostawiać dzieci bez nadzoru. Szczególnie obowiązek ten prosimy zachować przy grillu oraz na placu zabaw.

 

Gość ośrodka ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z jego winy lub z winy odwiedzających go osób. Gość powinien zawiadomić gospodarzy o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

 

Właściciele zastrzega sobie prawo do odmowy dalszego świadczenia usług w przypadku drastycznego naruszenia regulaminu przez Gości.

 

Goście mogą korzystać z dostępnego, bezpłatnego, niestrzeżonego parkingu wewnątrz posesji. W okresie wysokiego sezonu ilość miejsc wewnątrz może być limitowana. Właściciel nie gwarantuje dostęności dla każdego (dostępne są też miejsca na zewnątrz posesji).  Zajmowanie miejsc w miarę bieżącej dostępności. Parking jest niestrzeżony i Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenia lub kradzieże pojazdów.

 

Posesja jest monitorowana. 

 

Dziękujemy za przestrzeganie wyżej wymienionych zaleceń. Mamy nadzieję, że będziecie Państwo zadowoleni z pobytu w naszym ośrodku.

 

Życzymy miłego wypoczynku i zapraszamy do ponownego odwiedzenia Willi "Jaś i Małgosia".

ostrowo kaszuby