Willa "Jaś i Małgosia", tel. (58) 674-72-90, kom. 607-707-907
 

Willa "Jaś i Małgosia"

Ostrowo ul. Wiankowa 2, 84-105 Karwia

tel. (58) 674-72-90

kom. 607-707-907

e-mail: info@willajasimalgosia.pl

 

Willa Jaś i Małgosia

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypoczynku
w naszym ośrodku "Jaś i Małgosia" w Ostrowie na ul. Wiankowej 2.

 

Nowy, dwupiętrowybudynek zapewnia zróżnicowany poziom oferty, w zależności od oczekiwań gości- od pokoi 2, 3 oraz 4-osobowych, po dwupokojowe, komfortowe apartamenty z aneksami kuchennymi. Wszystkie pokoje są z łazienkami, radiem, telewizorem oraz bezprzewodowym internetem (WiFi). Poza jednympokojem- wszystkie posiadają balkony lub tarasy. Pensjonat posadowiony jest na dużym, ogrodzonym, zielonym terenie z parkingiem, placem zabaw dla dzieci, murowanym kominkiem - grillem oraz altaną wypoczynkową.Pokoje znajdują się na parterze i pierwszym piętrze, a apartamenty na parterze (jeden- dostosowany dla potrzeb niepełnosprawnych) i drugim piętrze (z pięknymi widokami na okolicę). Na niskim parterze jest restauracja (specjalnością zakładu jest pyszna pizza oraz dania rybne)oraz kawiarenka internetowa. Dodatkową atrakcją od tego roku będzie kaszubska mini-scena letnia z kameralnymi występami twórców kaszubskich, filmami i atrakcjami dla dzieci itp.

 

Dom jest doskonałym miejscem dla spragnionych ciszy, poszukujących bezpiecznego, przestronnego miejsca dla dorosłych i dzieci (duży, zielony teren z placem zabaw). Wieczorami lub w niepogodę jest miejsce do posiedzenia przy kominku, a dzieci mogą spędzić czas w pokoju zabaw. 

 

 

 

Okolica:

 

Willa Jaś i Małgosia położona jest w odległości niecałego kilometra od szerokiej, piaszczystej plaży (możliwość wyboru strzeżonej i „dzikiej” plaży- w tej samej odległości) oraz blisko pięknego lasu.

 

Pobliski las oraz łąkisą pełne owoców lasu – grzybów, jeżyn, borówek, można spotkać dzikie ptactwo (żurawie, bociany), oraz zwierzęta leśne, a nawet w samej wsi kicające króliki – o atrakcje takie szczególnie łatwo, gdy odwiedzicie nas Państwo poza gorącym sezonem letnim – wiosną lub jesienią, gdy cisza staje się wszechobecna, a przerywa ją tylko świergot skowronków, krzyki żurawi lub szum fal w czasie sztormu. 

 

Wokół mamy bogactwo ścieżek leśnych i polnych do długich spacerów, nordicwalkingu, jogingu oraz wycieczek rowerowych (o zróżnicowanej skali trudności). 

 

Oczywiście naszym naturalnym bogactwem do Państwa dyspozycji jest nasze morze z piękną plażą, czystym, złotym piaskiem i wydmami, otoczonymi nadmorskimi lasami z pełnym jodu powietrzem oraz specyficznym, zdrowym mikroklimatem.

 

 

Ostrowo:

 

Kaszubska wieś, położona na słonecznej, nadmorskiej równinie, wśród łąk, w pobliżu lasu, między  Karwią a Jastrzębią Górą z latarnią morską w Rozewiu – najbardziej na północ wysuniętym punkcie Polski (w odległości ok. 5 km).Tu można znaleźć spokój, ciszę, czyste powietrze i wypoczywać na wspaniałej, piaszczystej plaży.  Jest to miejsce idealne dla szukających ucieczki od zgiełku, z drugiej strony z łatwym dostępem do okolicznych kurortów z dyskotekami, barami i życiem nocnym( jak Jastrzębia Góra, Władysławowo, Jurata) oraz ciekawych miast (jak Puck, Wejherowo, Sopot, Gdynia, Gdańsk).  Warto urozmaicić sobie też czas wycieczkami do okolicznych ośrodków kultu religijnego (np. Swarzewo, Wejherowo, klasztor w Żarnowcu) oraz miejsc pełnych historii i kultury Kaszub (Hel, Puck, Wejherowo, Gdańsk, Kościerzyna, Kartuzy itp.)

ostrowo kaszuby